Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Fields marked with * are required.

KAIP MUS RASTI

VĖL SULAUKĖME SVEČIŲ IŠ ŠVEDIJOS

Posted 2019.05.28

   2019 m. gegužės 8d., kaip ir kasmet, mūsų globos namus aplankė savanoriai rėmėjai Tomis ir Elvy iš Švedijos miesto Dals-Ed. Svečius lydėjo jais besirūpinanti Miglė.

   Tai savanoriškai į Ignalinos rajoną atvykstantys rėmėjai. Su dovanomis atvyksta pas rajone sunkiau gyvenančias šeimas, vaikus ir Dūkšto globos namuose gyvenančius gyventojus.

   Labai džiaugiamės, kad kiekvienais metais užsuka pas mus. Tardami didelį ačiū už rūpestį ir dėmesingumą, simboliškai atsidėkojome ir kvietėme užsukti kitais metais.

Nuotraukų galerija

Read the rest of this entry »

Raudonojo Kryžiaus atstovų apsilankymas

Posted 2017.12.11

Gruodžio 11 dieną Dūkšto globos namuose viešėjo Vokietijos Kronshageno miesto Raudonojo Kryžiaus atstovai Klausas Peteris Hirschas ir Bernhardas Ruhlas bei svečiais besirūpinanti Raudonojo Kryžiaus Ignalinos skyriaus vadovė Irena Rapkauskienė, kurie kaip ir kasmet atvežė  humanitarinės paramos siuntą, kurioje buvo įvairiausių slaugos ir higienos priemonių bei kiekvienam  asmeniškai paruoštų dovanėlių. Mes labai džiaugiamės, kai mus aplanko prieš šventes, jų atvykimas mums visada malonus, o parama tikrai svarbi ir reikalinga.

Dėkojame svečiams, kad jie taip palengvina senelių buitį ir  paruošia jiems asmenines dovanėles.

Read the rest of this entry »

Rėmėjų iš Vokietijos apsilankymas

Posted 2017.04.19

Šių metų balandžio 19 dieną mūsų globos namus aplankė jau seniai mus remiantys Vokietijos Biureno miesto maltiečiai. Rėmėjai parūpino slaugos ir  techninės pagalbos priemonių globos namų gyventojams.  Dėkojame mūsų nepamirštantiems rėmėjams. 

Read the rest of this entry »

Lankėsi Raudonojo Kryžiaus atstovai

Posted 2016.12.7

    Š.m. gruodžio 6 d. Dūkšto globos namus aplankė Vokietijos Raudonojo Kryžiaus atstovai iš Kronhageno (Vokietijos) ir atvežė humanitarinės paramos seneliams.

    Nuoširdžiai dėkojame Raudonojo Kryžiaus organizacijai už paramą, rūpestį ir pagalbą Dūkšto globos namų seneliams ir darbuotojams.

Read the rest of this entry »

Lankėsi Vokietijos Raudonojo Kryžiaus atstovai

Publikuota 2015-12-09

2015 m. gruodžio 9 dieną Dūkšto globos namuose lankėsi gyventojais besirūpinantys Vokietijos Raudonojo Kryžiaus organizacijos atstovai. Svečiai atvežė humanitarinės paramos siuntą, kurioje buvo įvairiausių slaugos ir higienos priemonių, drabužių. Kiekvienam globos namų gyventojui rėmėjai atvežė individualias kalėdines dovanėles, kurias suruošė labdaros akcijoje dalyvavę moksleiviai.

Svečiai iš Švedijos

Publikuota 2015-09-01

Rugsėjo 1-ąją Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centre bei Naujojo Daugėliškio vaikų globos namuose lankėsi  savanoriai rėmėjai iš Švedijos.Tai nuolatiniai rėmėjai, jau daug metų su dovanomis  atvykstantys į Ignaliną ir  lankantys minėtas įstaigas ir rajono šeimas. Šį kartą jie viešėjo keliose daugiavaikėse šeimose   Ignalinoje ir Dūkšte. Svečiai negailėjo  dėmesio, gražių palinkėjimų,  įvairių vaišių  bei dovanų  ir Dūkšto  globos namų gyventojams.   Tariame nuoširdų  ačiū už rūpestį ir dėmesingumą

Vėl sutikome svečius iš Vokietijos, Kronshageno miesto

Publikuota 2011-12-08

Vėl sutikome svečius iš Vokietijos, Kronshageno miesto. Tai mūsų draugai, Raudonojo Kryžiaus atstovai atvyko su labdaringa misija. Prie arbatos puodelio pasidalinome savo džiaugsmais bei rūpesčiais. Kiekvienam globos namų gyventojui jie įteikė asmeniškai jiems paruoštas kalėdines dovanas. Gera žinoti, jog yra neabejingų žmonių, kuriems rūpime. Ačiū jiems.

Globos namuose su neoficialiu vizitu lankėsi svečiai iš Švedijos
Publikuota 2011-08-25

Globos namuose su neoficialiu vizitu lankėsi svečiai iš Švedijos. Tai Elvy Zakariasson ir Tommi Almroth šeima. Kiekvienais metais su labdara jie aplanko daugiavaikes šeimas. Mielai užsuka ir į globos namus. Ir šį kartą jie neaplenkė mūsų. Prie arbatėlės pasidalinom džiaugsmais ir rūpesčiais, kalbėjomės mums aktualiomis temomis. 

 

Su labdaringa misija mus vėl aplankė Raudonojo Kryžiaus atstovai iš Vokietijos

Publikuota 2011-05-19

Su labdaringa misija mus vėl aplankė Raudonojo Kryžiaus atstovai iš Vokietijos, Kronshageno miesto. Kaip visuomet, šiltas bendravimas, jaukus pasisėdėjimas prie arbatos puodelio. Svečiai padovanojo įvairių higienos priemonių, drabužių, naujas sėdynes į mūsų mikroautobusą. Dabar mūsų kelionės taps saugesnės ir jų bus daugiau.

 Baltarusijos Voronovo ir Gardino rajonų vykdomųjų komitetų socialinės srities darbuotojai ir vadovai lankėsi Dūkšto globos namuose.
Publikuota 2011-03-10

Baltarusijos Voronovo ir Gardino rajonų vykdomųjų komitetų socialinės srities darbuotojai ir vadovai lankėsi Dūkšto globos namuose. Svečiai domėjosi įvairiais klausimais, teikiamomis socialinėmis paslaugomis mūsų įstaigoje, aktyviai dalyvavo diskusijoje, dalijosi savo patirtimi.

Gera žinoti, kad rūpime

 Publikuota 2011-01-13

Vėl pavasaris. Bėga laikas nenumaldomai greitai. Tik neseniai sukomės Užgavėnių šėlsme, o štai jau ir Velykos, Atvelykio šventės. Su bundančia gamta bundame ir mes po žiemos sąstingio.

Raudonojo Kryžiaus atstovų grupė iš Vokietijos
Publikuota 2010-12-08

2010 m. gruodžio 7–9 dienomis rajone lankėsi Raudonojo Kryžiaus atstovų grupė iš Vokietijos Kronshageno miesto. Svečiai atvežė humanitarinės paramos siuntą, kuri perduota Raudonojo Kryžiaus Ignalinos skyriui, globos įstaigoms, poliklinikai. Svečiai neaplenkė ir mūsų globos namų. Aplankė senelius, perdavė atvežtus daiktus ­­– tai drabužiai, higienos priemonės, saldžios dovanėlės. Šiltas, nuoširdus bendravimas gerai nuteikė artėjančių švenčių laukimui.

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?