Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


 

GLOBOS NAMŲ STEIGIMO ISTORIJA

     1992 m. rugpjūčio mėn. įsteigti pirmieji Ignalinos rajono globos namai, skirti gyventi senyvo amžiaus ir neįgaliems žmonėms. 1994 m. globos namų gyventojai persikėlė į 327,92 kv.   geresnes patalpas, esančias Zarasų g. 5, vaikų darželio pastate.

2001 m. „Globos namams perduota“ 130,9 kv. m patalpų. Atitinkamai 2006 m. Globos namams perduota dar 67,87 kv. m.

     Nuo 2012 m. kovo 1 d. persikėlus Ignalinos „Šaltinėlio“ mokyklai į Dūkšto vidurinės mokyklos patalpas, Dūkšto globos namams perduota 758,96 kv. m²  patalpų. Nuo minėtos dienos Dūkšto globos namams patikimos kitos perduotos visos 1275,1 kv. m³ bendro ploto patalpos. 

Globos namų steigėja – Ignalinos rajono savivaldybės taryba.

Globos namų teisinė forma  biudžetinė įstaiga.

Adresas: Zarasų g. 5, LT-30261 Dūkšto m., Ignalinos r.

Duomenys kaupiami ir saugomi - Juridinių asmenų registre, kodas 155631770

Telefono numeris (su tarpmiestiniu kodu) - (8 386) 51 145, (8 386) 45 434 arba mob. +370 687 08 562

Elektroninis paštas  info@dukstogn.lt

Svetainė  www.dukstogn.lt

„Facebook“ puslapis  https://www.facebook.com/

 

GLOBOS NAMŲ TIKSLAI, VIZIJA, MISIJA IR VERTYBĖS

 „Vizija“ - nuolat tobulėjanti ir taikanti pažangiausių socialinių pasaulinių metodų, modernių, naujovių iniciatyvų atvira socialinė pasaulinė įstaiga, telekomunikacijų kvalifikacijos darbuotojų komanda, nuolat tobulinanti teikiamų paslaugų kokybę ir profesionalų bei dinamišką reagavimą į paslaugų gavėjų atsakymą, teikianti ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globalią ir naujausią pateiktą. socialines paslaugas.

Misija - teikti ilgalaikes (trumpalaikes) socialines globos paslaugas, kurios senyvo amžiaus ir suaugusiųjų asmeninės su negalia, atsižvelgiant į savarankiškumą, teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalavimo pagalba.

Vertybės :

Geras mikroklimatas / atmosfera. „Pagarbiai bendraujame ir dalykiškai bendradarbiaujame“, „teikdami paslaugas“ veikiame kartu, kaip komanda. Esame atviri, draugiški ir paslaugūs. Kuriame atvirą, vidine ramybe, pasitikėjimu ir partneryste paremtą darbinę aplinką.

Gyvenimo kokybė. Įstaigos siekis - laimingas besišypsantis gyventojas. Vertinamas ir gerbiame įstaigos gyventojus, rūpinamų jų gyvenimo kokybe, pažanga ir tobulėjimu. Gebame įsijausti į kitą vietą, emocinę būseną, tiesiogiai suprasti kitą jausmus. Gyvenimo kokybės suprantama kaip fizinių, psichologinių, socialinių santykių, materialinių poreikių patenkinimo bei kaip asmeninio jausmo, kylantis dėl pasitenkinimo ar nepasitenkinimo gyvenimu.

Profesionalumas. „Esame profesionalūs“, „kiekvieno darbo atliekame kokybiškai ir operatyviai, siekiame, kad mūsų veiksmai būtų kuriantys vertę. Vertinamoji atsakomybė, dirbama sąžiningai, priimamas sprendimas grindžiame profesinį išmanymą, už atlikimo darbų atsakymą įstaigos gyventojams, kolegoms ir sau. Vertinam teisingumą - elgiamės sąžiningai, etiškai ir teisingai. „Esame teisinga ir socialiai atsakinga organizacija“, jau įsipareigojantį įstaigos bendruomenę ir aplinką.

Nuolatinis tobulėjimas. Nuolatos analizuojame ir vertiname savo veiklą, kurią siekiame tobulinti. Nuolat siekiame geresnių rezultatų. Siekiame žinoti daugiau, domimės naujovėmis, paskutiniais drąsiausiais keistais ir pakeitimais, ieškant pažangių ir naudingų kuriančių sprendimų bei juos įgyvendinant. Esame pasirengę pokyčiams, skatinamas pažangias idėjas.

Socialinės atsakomybės ir tvarumo puoselėjimas bei inovacijų taikymas. Esame atsakinga įstaiga už jos pagrindinius aplinkybes ir visuomenę, kartu su visuomene ir valstybiniu sektoriaus partneriu ieško novatoriškų sisteminių socialinių ir plokščių ekonominių geriausių problemų sprendimų. Puoselėjame tvarumą, kuris yra svarbiausias socialinis, ekonominis, kultūrinis ir ekologinis raidos sąlyga, geresnė aiški teisinė plėtros bazė ir priimamų sprendimų racionalumas. Taikome inovacijas, ieškome naujų idėjų, koncepcijų, technologijų, formų, metodų ir procedūrų, siekdami tobulinti įstaigos valdymo, administravimo ir paslaugų teikimo veiklas.

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?