Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


New Post Title

Paskelbta 27.08.2019
Skaityti daugiau »

KOVO 8-OJI DŪKŠTO GLOBOS NAMUOSE

Paskelbta 28.05.2019

Kovo aštuntoji – Tarptautinė moters diena. Šią dieną moterys sulaukia daug dėmesio, pagarbos ir malonių staigmenų.

Ta proga tulpių žiedais ir gražiausių žodžių palinkėjimais buvo apdovanotos ne tik įstaigoje gyvenančios, bet ir dirbančios moterys.

Visų Dūkšto globos namų moterų vardu dėkojame vieninteliam vyrui dirbančiam globos namuose Edvardui Svirkovičiui už skirtą dėmesį ir už tai, kad šią dieną leido mums – moterims pasijusti ypatingai.

Skaityti daugiau »

DERIUGINŲ ŠEIMOS PASIRODYMAS DŪKŠTO GLOBOS NAMUOSE

Paskelbta 28.05.2019

Daugelis dar tebegyvena šventinėmis nuotaikomis ir prisiminimais, kaip ant stalo dėjo margučius kurie sukėlė pavasarinio džiaugsmo.

   Pavasaris – vienas iš džiaugsmingiausių metų laikų, kai mus džiugina ne tik saulutė, žaliuosiantys medžiai, bet ir ilgėjančios dienos. Tas laikas, kai norisi kuo ilgiau pabūti su draugais, kaimynais, todėl nusprendėme į svečius pasikviesti kaimynystėje gyvenančią, dvylika vaikučių auginančią Tatjanos ir Konstantino Deriuginų šeimą. Jie mūsų globotiniams surengė nuostabią popietę, giedodami giesmes šlovinančias Dievą.

   Atsidėkodami šeimynai už  pasirodymą įteikėme saldžią dovanėlę, palinkėjome jiems augti sveikiems ir dideliems, o ateityje dažniau užsukti pas mus į svečius praskaidrinti senjorams nuotaiką.

Skaityti daugiau »

UŽGAVĖNĖS

Paskelbta 28.05.2019


Kaip ir kasmet, žiemai einant į pabaigą, atėjo laikas švęs Užgavėnių šventę. Šiais metais kovo 5 d. Dūkšto globos namuose vyko Užgavėnių šventė. Kad tikrai ir visam laikui žiemą būtų išleidžiami mūsų globos namų gyventojai ir darbuotojai labai pasistengė. Kad ištisus metus būtume sotūs ir sveiki - kepėme ir sočiai valgėme blynus, o po pietų persekioti į įprastinę aprangą. Aplankę visus globos namus su Dūkšto bendruomene. Šventėje skambėjo tranki muzika, linksmos dainos, buvo žaidžiami įvairūs žaidimai, šiems, netrūko ir sočių vaišių. Šventę vainikavo vienas pagrindinis Užgavėnių simbolių - Morės sudeginimas.

Skaityti daugiau »

DŪKŠTO GLOBOS NAMUOSE PAMINĖTA LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Paskelbta 28.05.2019

Sausio 13 – ąją – Laisvės gynėjų dieną – Dūkšto globos namai pradėjo pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Žuvusiųjų garbei 8 val. uždegėme vienybės bei atminimo žvakutes.

Leiskime gyvajai atminčiai išlikti mūsų širdyse, kad visi žinotų, kokią garbingą laisvę užtarnavo mūsų tauta. 

Skaityti daugiau »

ŠV.KŪČIOS

Paskelbta 02.01.2019

 

Gruodžio 24 d. Dūkšto globos namuose būvo švenčiamos Š. Kūčios. Šv. Kūčios – tai didelė šventė prie apeiginio stalo, prie kurio susirinko visa gausi globos namų  bendruomenė.

Šiais metais vakaro šventė prasidėjo direktorės Giedrės Karpickienės pasveikinimu sulaukus Šv. Kūčių, palinkėjimais darnos, susiklausymo, sveikatos ir dvasinės stiprybės. Po pasveikinimo ir palinkėjimų visi atsistoję kartu su Dūkšto parapijos klebonu Vytautu Pūku garsiai pasimeldėme ir lauždami plotkeles linkėjome vieni kitiems stiprybės ir sveikatos ateinančiais metais.

Na o po vakarienės globos namų senjorų laukė dovanų kalnas, kuris atsirado Raudonojo Kryžiaus iš Vokietijos Kronshageno miesto dėka.

Šv. Kūčių vakarienė pasibaigė gautų dovanų ir džiaugsmo pasidalijimu.

 

Image Gallery

Skaityti daugiau »

GRUMO, MEILĖS IR VILTIES ŽVAKELĖ

Paskelbta 21.12.2018

 

Gruodžio 14 d. Kaniūkų jaunimo klubas organizavo jau tradiciniu tapusį Advento vakarą. „Gerumo, meilės ir vilties žvakelė“. Jau trečius metus iš eilės jame dalyvauja ir Dūkšto globos namai.

Visus susirnkusius pasveikino Dūkšto parapijos klebonas Vytautas Pūkas, kuris įprasmino renginį papasakodamas apie Advento prasmę ir tradicijas. Renginyje taip pat dalyvavo Dūkšto seniūnas Vytautas Kazėnas, tarybos nariai Vytautas Sakalauskas ir Onutė Zaleckienė, bendruomenės pirmininkas Antanas Šakalis, o gerumu adventinį vakarą papuošė svečiai iš Vilaniaus. Vilniaus universiteto žygeivių klubo folkloro kolektyvas šiam vakaraui paruošė adventinių dainų ir šiltų, parsmingų tekstų.

Kiek vėliau visi rinkosi prie bendro stalo paruošo iš savo pačių atsineštų patiekalų, o kunigas laužė Kalėdaičius ir su gražiausiais palinkėjimais dalijo susirinkusiems.

Image Gallery

Skaityti daugiau »

RUDONOJO KRYŽIAUS ATSTOVŲ APSILANKYMAS

Paskelbta 10.12.2018

 

Lapkričio 30 dieną Dūkšto globos namuose priimta Raudonojo Kryžiaus atstovų grupė iš Vokietijos Kronshageno miesto. Susitikime taip pat dalyvavo Raudonojo Kryžiaus ignalinos skyriaus vadovė Irena Rapkauskienė. Raudonasis Kryžius visada į Dūkštą atveža šventinę nuotaiką ir primena mūms apie artėjančias didžiąsias šventes. Mes dėkojame už teikiamą dosnią paramą ir atvežamas asmenines dovanėles seneliams.

Svečiams direktorė dovanojo suvenyrus su Dūkšto krašto simbolika ir tikisi, kad ir ateinančiais metais taip reikalinga pagalba iš Vokietijos ir toliau pasiektų senelius.

 

Image Gallery

Skaityti daugiau »

DŪKŠTO GLOBOS NAMAI SUTIKO MALTIEČIUS IŠ BIURENO

Paskelbta 29.11.2018

Lapiaus 22 d. Dūkšto globos namuose priimta Biureno maltiečių grupė. Direktorė Giedrė Karpickienė sutiko Franką Janseną su žmona ir Sebastijaną Feldmaną. Diskusijos senieji globos namai |

Dūkšto globos namus Dėkojame už teikiamą dokumentą.

 

 

Image Gallery

SENJORŲ DIENA

Paskelbta 02.10.2018

Visame pasaulyje spalio 1 d. minima tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Šios nuostabios šventės metu pirmadienį, Dūkšto globos namų senjorus stebinome įvairiomis staigmenomis!

Spalio 1 d. susirinkome pasveikinti gyventojus su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena ir paminėti mūsų globos namų gyventojos senjoros Frančiskos Cibulskaitės 90-ties metų garbingą jubiliejų. Renginio pradžioje vyr. socialinė darbuotoja O. Jermakova tarė sveikinimo žodžius ir  visiems senoliams įteikė gėlių ir laimės sausainukų su palinkėjimais, o jubiliatei padovanojo dovanų  linkėdami sveikatos ir energijos. Bet tuo staigmenos nesibaigė, į svečius buvo pakviestos Rimšės saviveiklininkės su vadove Ramune Prakapavičiene kurios pasveikino globos namų gyventojus ir surengė jiems nuotaikingą koncertą. Senoliai ir darbuotojos pasidžiaugė nuotaikinga švente, dėkojo saviveiklininkėms už nuostabų koncertą ir vaišinosi prie bendro šventinio stalo.

Širdingai dėkojame saviveiklininkėms už nuostabų renginį, nuoširdžius sveikinimus ir visada laukiame svečiuose.

Skaityti daugiau »

 

RAUDONOJO KRYŽIAUS ATSTOVŲ APSILANKYMAS DŪKŠTO GLOBOS NAMUOSE