Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


New Post Title

Paskelbta 14.02.2019
Skaityti daugiau »

ŠV.KŪČIOS

Paskelbta 02.01.2019

 

Gruodžio 24 d. Dūkšto globos namuose būvo švenčiamos Š. Kūčios. Šv. Kūčios – tai didelė šventė prie apeiginio stalo, prie kurio susirinko visa gausi globos namų  bendruomenė.

Šiais metais vakaro šventė prasidėjo direktorės Giedrės Karpickienės pasveikinimu sulaukus Šv. Kūčių, palinkėjimais darnos, susiklausymo, sveikatos ir dvasinės stiprybės. Po pasveikinimo ir palinkėjimų visi atsistoję kartu su Dūkšto parapijos klebonu Vytautu Pūku garsiai pasimeldėme ir lauždami plotkeles linkėjome vieni kitiems stiprybės ir sveikatos ateinančiais metais.

Na o po vakarienės globos namų senjorų laukė dovanų kalnas, kuris atsirado Raudonojo Kryžiaus iš Vokietijos Kronshageno miesto dėka.

Šv. Kūčių vakarienė pasibaigė gautų dovanų ir džiaugsmo pasidalijimu.

 

Image Gallery

Skaityti daugiau »

GRUMO, MEILĖS IR VILTIES ŽVAKELĖ

Paskelbta 21.12.2018

 

Gruodžio 14 d. Kaniūkų jaunimo klubas organizavo jau tradiciniu tapusį Advento vakarą. „Gerumo, meilės ir vilties žvakelė“. Jau trečius metus iš eilės jame dalyvauja ir Dūkšto globos namai.

Visus susirnkusius pasveikino Dūkšto parapijos klebonas Vytautas Pūkas, kuris įprasmino renginį papasakodamas apie Advento prasmę ir tradicijas. Renginyje taip pat dalyvavo Dūkšto seniūnas Vytautas Kazėnas, tarybos nariai Vytautas Sakalauskas ir Onutė Zaleckienė, bendruomenės pirmininkas Antanas Šakalis, o gerumu adventinį vakarą papuošė svečiai iš Vilaniaus. Vilniaus universiteto žygeivių klubo folkloro kolektyvas šiam vakaraui paruošė adventinių dainų ir šiltų, parsmingų tekstų.

Kiek vėliau visi rinkosi prie bendro stalo paruošo iš savo pačių atsineštų patiekalų, o kunigas laužė Kalėdaičius ir su gražiausiais palinkėjimais dalijo susirinkusiems.

Image Gallery

Skaityti daugiau »

RUDONOJO KRYŽIAUS ATSTOVŲ APSILANKYMAS

Paskelbta 10.12.2018

 

Lapkričio 30 dieną Dūkšto globos namuose priimta Raudonojo Kryžiaus atstovų grupė iš Vokietijos Kronshageno miesto. Susitikime taip pat dalyvavo Raudonojo Kryžiaus ignalinos skyriaus vadovė Irena Rapkauskienė. Raudonasis Kryžius visada į Dūkštą atveža šventinę nuotaiką ir primena mūms apie artėjančias didžiąsias šventes. Mes dėkojame už teikiamą dosnią paramą ir atvežamas asmenines dovanėles seneliams.

Svečiams direktorė dovanojo suvenyrus su Dūkšto krašto simbolika ir tikisi, kad ir ateinančiais metais taip reikalinga pagalba iš Vokietijos ir toliau pasiektų senelius.

 

Image Gallery

Skaityti daugiau »

DŪKŠTO GLOBOS NAMAI SUTIKO MALTIEČIUS IŠ BIURENO

Paskelbta 29.11.2018

Lapiaus 22 d. Dūkšto globos namuose priimta Biureno maltiečių grupė. Direktorė Giedrė Karpickienė sutiko Franką Janseną su žmona ir Sebastijaną Feldmaną. Diskusijos senieji globos namai |

Dūkšto globos namus Dėkojame už teikiamą dokumentą.

 

 

Image Gallery

SENJORŲ DIENA

Paskelbta 02.10.2018

Visame pasaulyje spalio 1 d. minima tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Šios nuostabios šventės metu pirmadienį, Dūkšto globos namų senjorus stebinome įvairiomis staigmenomis!

Spalio 1 d. susirinkome pasveikinti gyventojus su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena ir paminėti mūsų globos namų gyventojos senjoros Frančiskos Cibulskaitės 90-ties metų garbingą jubiliejų. Renginio pradžioje vyr. socialinė darbuotoja O. Jermakova tarė sveikinimo žodžius ir  visiems senoliams įteikė gėlių ir laimės sausainukų su palinkėjimais, o jubiliatei padovanojo dovanų  linkėdami sveikatos ir energijos. Bet tuo staigmenos nesibaigė, į svečius buvo pakviestos Rimšės saviveiklininkės su vadove Ramune Prakapavičiene kurios pasveikino globos namų gyventojus ir surengė jiems nuotaikingą koncertą. Senoliai ir darbuotojos pasidžiaugė nuotaikinga švente, dėkojo saviveiklininkėms už nuostabų koncertą ir vaišinosi prie bendro šventinio stalo.

Širdingai dėkojame saviveiklininkėms už nuostabų renginį, nuoširdžius sveikinimus ir visada laukiame svečiuose.

Skaityti daugiau »

ATSISVEIKINIMASSU VASARA

Paskelbta 09.08.2018
Skaityti daugiau »

KOVO 11 - OSIOS RENGINYS

Paskelbta 07.03.2018

Kovo 6 dieną globos namų darbuotojai ir gyventojai susirinko paminėti kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Jau ne vienerius metus Dūkšto globos namų gyventojus savo apsilankymais džiugina Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro auklėtiniai, tad ir šįkart vaikai nutarė pradžiuginti mūsų gyventojus parengę nedidelę istorinę mūsų šalies apžvalgą. Šis pasakojimas paįvairintas eilėraščiais, dainomis ir tautiniais šokiais padėjo nukeliauti Lietuvos žemėmis tūkstantmečiais atgal. Po pasirodymo vaikai įteikė kiekvienam Dūkšto globos namų gyventojui pačių rankomis nunertą trispalvę apyrankę, o seneliai atsidėkodami už linksmai praleistą popietę įteikė vaikams gardumynų.

Skaityti daugiau »

UŽGAVĖNĖS

Paskelbta 14.02.2018

Šių metų vasario 13 d. Dūkšto globos namuose vyko Užgavėnių šventė. Šios šventė prasmė – išvyti nusibodusią žiemą ir pasišaukti pavasarį. Nuo pat ryto globos namuose kvepėjo blynais. Gyventojai kartu su darbuotojais ruošėsi šventei ir kadangi šią dieną nevalia liūdėti ir būti alkanam todėl visi persirengėme įvairiais personažais ir patraukėme linksmintis. Šventės metu šokome, dainavome, grojo gyva muzika. Laimingi ir sušilę vaišinomės skaniais, riebiais Užgavėnių blynais ir „šiupinyne“, o šventę vainikavo vienas pagrindinių Užgavėnių simbolių – Morės sudeginimas ant laužo.

Skaityti daugiau »

KŪČIŲ VAKARAS

Paskelbta 27.12.2017

Šiemet, kaip ir kasmet Dūkšto globos namuose vyko iškilminga Šv. Kūčių vakarienė. Nepaisant  blogo oro ir, kad ši diena darbuotojams buvo poilsio, globos namų gyventojai nebuvo vieniši. Prie Kūčių stalo drauge su gyventojais pabūti ir pasimelsti atvyko globos namų direktorė Giedrė Karpickienė kartu su kitais globos namų darbuotojais. Lauždami ir dalindamiesi kalėdaitį gyventojai ir darbuotojai linkėjo vieni kitiems kuo stipresnės sveikatos, laimės ir sėkmės. Vakarienės pabaigoje darbuotojai išdalino Vokietijos Kronshageno miesto „Raudonojo Kryžiaus“  atstovų skirtas dovanėles gyventojams. Šios kelios valandos praleistos drauge suteikė stiprybės ir vienybės jausmą.

Nuoširdus AČIŪ visiems, kurie pas mus atvyksta ir mus pasikviečia į svečius, ir tiems kurie nuolatos rūpinasi mūsų gyventojais.

Linkime Kūčių vakarą - ramybės sielai, Kalėdų rytą – džiaugsmo širdžiai, Naujųjų metų naktį - spindinčios laimės, visą gyvenimą - Dievo palaimos.

Skaityti daugiau »