Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


SENJORŲ DIENA

Paskelbta 02.10.2018

Visame pasaulyje spalio 1 d. minima tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Šios nuostabios šventės metu pirmadienį, Dūkšto globos namų senjorus stebinome įvairiomis staigmenomis!

Spalio 1 d. susirinkome pasveikinti gyventojus su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena ir paminėti mūsų globos namų gyventojos senjoros Frančiskos Cibulskaitės 90-ties metų garbingą jubiliejų. Renginio pradžioje vyr. socialinė darbuotoja O. Jermakova tarė sveikinimo žodžius ir  visiems senoliams įteikė gėlių ir laimės sausainukų su palinkėjimais, o jubiliatei padovanojo dovanų  linkėdami sveikatos ir energijos. Bet tuo staigmenos nesibaigė, į svečius buvo pakviestos Rimšės saviveiklininkės su vadove Ramune Prakapavičiene kurios pasveikino globos namų gyventojus ir surengė jiems nuotaikingą koncertą. Senoliai ir darbuotojos pasidžiaugė nuotaikinga švente, dėkojo saviveiklininkėms už nuostabų koncertą ir vaišinosi prie bendro šventinio stalo.

Širdingai dėkojame saviveiklininkėms už nuostabų renginį, nuoširdžius sveikinimus ir visada laukiame svečiuose.

Skaityti daugiau »

KOVO 11 - OSIOS RENGINYS

Paskelbta 07.03.2018

Kovo 6 dieną globos namų darbuotojai ir gyventojai susirinko paminėti kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Jau ne vienerius metus Dūkšto globos namų gyventojus savo apsilankymais džiugina Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro auklėtiniai, tad ir šįkart vaikai nutarė pradžiuginti mūsų gyventojus parengę nedidelę istorinę mūsų šalies apžvalgą. Šis pasakojimas paįvairintas eilėraščiais, dainomis ir tautiniais šokiais padėjo nukeliauti Lietuvos žemėmis tūkstantmečiais atgal. Po pasirodymo vaikai įteikė kiekvienam Dūkšto globos namų gyventojui pačių rankomis nunertą trispalvę apyrankę, o seneliai atsidėkodami už linksmai praleistą popietę įteikė vaikams gardumynų.

Skaityti daugiau »

UŽGAVĖNĖS

Paskelbta 14.02.2018

Šių metų vasario 13 d. Dūkšto globos namuose vyko Užgavėnių šventė. Šios šventė prasmė – išvyti nusibodusią žiemą ir pasišaukti pavasarį. Nuo pat ryto globos namuose kvepėjo blynais. Gyventojai kartu su darbuotojais ruošėsi šventei ir kadangi šią dieną nevalia liūdėti ir būti alkanam todėl visi persirengėme įvairiais personažais ir patraukėme linksmintis. Šventės metu šokome, dainavome, grojo gyva muzika. Laimingi ir sušilę vaišinomės skaniais, riebiais Užgavėnių blynais ir „šiupinyne“, o šventę vainikavo vienas pagrindinių Užgavėnių simbolių – Morės sudeginimas ant laužo.

Skaityti daugiau »

VAKARONĖ SU DŪKŠTO BENDRUOMENE

Paskelbta 27.12.2017

2017 m. gruodžio 22 d. artėjančių švenčių proga Dūkšto bendruomenės nariai drauge su tarybos nariu Vytautu Sakalausku aplankė Dūkšto globos namų gyventojus.  Jaunieji bendruomenės nariai drauge su Dalios ir Valdo Macijauskų šeima giedojo giesmes, parodė paruoštą programėlę ir Dūkšto globos namų gyventojams įteikė savo pačių rankomis sukurtą paveikslą iš vilnos.

Dėkojame už gražų ir nuoširdų kartu praleistą vakarą Dūkšto krašto bendruomenei ir jos vadovei O. Zaleckienei, tarybos nariui V. Sakalauskui, ir linkime Kalėdų stebuklo, padėsiančio toliau tęsti tradicijas ir plėsti bendruomenės ratą.

Skaityti daugiau »

KŪČIŲ VAKARAS

Paskelbta 27.12.2017

Šiemet, kaip ir kasmet Dūkšto globos namuose vyko iškilminga Šv. Kūčių vakarienė. Nepaisant  blogo oro ir, kad ši diena darbuotojams buvo poilsio, globos namų gyventojai nebuvo vieniši. Prie Kūčių stalo drauge su gyventojais pabūti ir pasimelsti atvyko globos namų direktorė Giedrė Karpickienė kartu su kitais globos namų darbuotojais. Lauždami ir dalindamiesi kalėdaitį gyventojai ir darbuotojai linkėjo vieni kitiems kuo stipresnės sveikatos, laimės ir sėkmės. Vakarienės pabaigoje darbuotojai išdalino Vokietijos Kronshageno miesto „Raudonojo Kryžiaus“  atstovų skirtas dovanėles gyventojams. Šios kelios valandos praleistos drauge suteikė stiprybės ir vienybės jausmą.

Nuoširdus AČIŪ visiems, kurie pas mus atvyksta ir mus pasikviečia į svečius, ir tiems kurie nuolatos rūpinasi mūsų gyventojais.

Linkime Kūčių vakarą - ramybės sielai, Kalėdų rytą – džiaugsmo širdžiai, Naujųjų metų naktį - spindinčios laimės, visą gyvenimą - Dievo palaimos.

Skaityti daugiau »

VAKARONĖ KANIŪKŲ JAUNIMO KLUBE

Paskelbta 11.12.2017

Gruodžio 8 d. Kaniūkų jaunimo klubas Dūkšto globos namų gyventojus ir darbuotojus pakvietė į tradicinę jau tapusią Advento vakaronę „Gerumo, meilės ir vilties žvakelė“. Advento vakaronėje norėta suburti žmones ir sukurti šventę, kurioje visi susivienytų, apmąstytų nuveiktus darbus ir kurtu naujus planus. Ši vakaronė yra  laukiamas renginys kur kiekvienas atsineša patiekalą ant bendro stalo ir pasidalina šiltais prisiminimais, kaip anksčiau buvo švenčiamos Kalėdos. Muzikine programa vakarą papuošė Dūkšto kultūros darbuotojos Agnė ir Dangutė bei renginio globėjas seniūnas Vytautas Kazėnas. Vėliau visi rinkomės prie bendro šventinio stalo, nes ateidami atsinešėme patiekalą, kuris atspindėjo senąsias lietuvių tradicijas ir papročius. Šį kartą mes atsinešėme mielinių grikių blynų kuriuos patiekėme su raugintų kopūstų sriuba, kurie kadaise buvo vienas pagrindinių gavėnios patiekalų, tačiau šiandien jau yra pamiršti. Ant stalo buvo galima rasti žuvų patiekalų, obuolių sūrį, kalėdinių pyragų ir kitokių kepinių. Smagu buvo visiems kartu suneštus patiekalus ragauti ir bendrauti.

Skaityti daugiau »

SVEČIŲ KONCERTAS "RUDENS MOZAIKA"

Paskelbta 16.11.2017

Šių metų lapkričio 15 dieną savo apsilankymu globos namuose Mus pamalonino Visagino socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai. Jie atvyko su koncertine programa „Rudens mozaika“. Svečiu koncertinė programa buvo išties įspūdinga. Skambėjo liaudies ir estradiniai muzikiniai kūriniai, o besiklausant užvedančių dainų neatsispyrėme pagundai ir pašokti.

Po koncerto dar ilgai visi bendravome prie bendro vaišių stalo.

Dėkojame Visagino socialinės globos namų kolektyvui už suteiktas nepamirštamas emocijas ir gausybę įspūdžių. 

Skaityti daugiau »

PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENOS MINĖJIMAS

Paskelbta 03.10.2017

Spalio 1 dieną visas pasaulis mini pagyvenusių žmonių dieną. Tą dieną ypatingai pagerbiami Senjorai. Juk būtent Senjorų gyvenimo išmintis, patirtis, gerumas ir kantrybė – tai neišsekantis vertybių šaltinis, iš kurio mes semiamės stiprybės dirbdami kasdieninius darbus.

Paminėti šią gražią šventę ir pasveikinti Dūkšto globos namų Senjorus atvyko Dūkšto kultūros centro kolektyvas, kuris gyventojams padovanojo šventinį koncertą. Jo metu skambėjo nuoširdžios dainos ir melodijos.

Po koncerto visų laukė vaišių stalas ir šokiai.

Skaityti daugiau »

POPIETĖ PRIE STALO ŽAIDIMŲ

Paskelbta 07.06.2017

2017 06 06 Dūkšto globos namuose lankėsi Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro vaikučiai, kurie dalyvavo popietėje skirtoje seneliams, kad nors akimirkai jie galėtų sugrįžti į vaikystės prisiminimus per šokį, dainą, posmus ir žaidimus. Seneliams buvo įteiktos vaikų rankų darbo pagamintos dovanėlės, tuomet visi žaidėme stalo žaidimus, anksčiau čia nebuvusiems vaikučiams aprodėme savo namus, papasakojome apie savo kasdienybę. Socialinės darbuotojos Jovita Stamulienė ir Nadia Avtuchova organizuodamos susitikimą su seneliais, tokiu būdu vaikams ugdo pagarbą vyresniems ir negalią turintiems žmonėms. Juk sulaukus senatvės ne taip daug reikia: gero, šilto žodžio, guodžiančio akių žvilgsnio.

Globos namų darbuotojų ir aplankytų senelių vardu dėkojame svečiams – visada malonu susitikti, pabūti kartu.

Skaityti daugiau »

Pavasarinė talka

Paskelbta 03.05.2017

Štai ir atėjo ilgai lauktas pavasaris. O su juo ir pavasariniai darbai. Kiekvienas norime gyventi švarioje ir gražiai sutvarkytoje aplinkoje. Taigi ir mes sušilus orui, linksma, draugiška ir, svarbiausia, pasiruošusia dirbti, kompanija išsiruošėme į pavasarinę talką. Paplušėjome iš peties – globos namų aplinka sutvarkyta gyventojų ir darbuotojų pastangomis. O dabar svarbiausia – palaikyti jaukia ir tvarkingą globos namų aplinką ir džiaugtis ateinančiais šiltais orai.

Skaityti daugiau »

Atnaujinta: 2018-10-16